» Poradna » Ostatní

Diablo 3 problém

Ahoj, mám problém s hrou Diablo 3, pokaždé se mi stane, že hraju ukončím hru a když se do hry přihlásím znovu tak je vše v pohodě a hraju tam, kde jsem skončil. Pak se přihlásím po nějaké době znovu do hry a začínám hrát Act 1 úplně od začátku..... Mám na sobě všechny itemy i lvl ale musím všechny questy dělat úplně od začátku.Nemyslím si, že je to normální.... Děkuji za pomoc

Odpovědi na otázku

Napsal bych přímo blizzardu, jejich odpověď je skoro vždy okamžitá.

Ne,není to normální ptát se na hraní v počítačové poradně. Zkus nějaké fórum nadšenců té hry.