» Poradna » Ostatní

Diablo 3 multiplayer

Mám dotaz na hru Diablo, chtěl bych si ho koupit i z DLC ale kámoš nemá dost peněz takže chce jen základní verzi diabla a já se chci zeptat či nebude problém při hrani Co-Opu a multiplayeru či budu moci hrát sním.

Odpovědi na otázku

Ne, musí mít taky koupenou, klidně stačí základní Diablo 3, ale nezahraje si s tebou úrovně ani postavu z datadisku

Takže po lvl 60 nebo 70 už nemůže hrát se mnou ?

Může, ale ne nové lokace

Takže to půjde ale bude omezen o nové postavy a mapy, v tom případě to není problém hlavní je že to půjde a když to založí on tak se to nastaví podle něho takže mužem v pohodě hrát chápu to dobře ?

Jaký je prosím rozdíl mezi co-opem a multiplayerem?

Multiplayer je hra více hraču libovolně připojovaných a odpojovanych Wowko je multiplayer,TF2 je multiplayer,War Thunder je multiplayer ale Co-op je proti botům libovolné obtižnosti nejčastěji to býva u her jako je Diablo pozveš si kamoče nejčasteji maximum 4ry a projiždíte dungy, jeto taky u Gta 5 v podobě heistu musíte byt 4ři abyste mohli dat heist nebo setup a když se někdo odpojí mise pro vás konči ale to je jen u gta, vyhodou diabla je že mužeš libovolně se připojovat a odpojovat sry za gramatické chyby ale pišu to na rychlo :D

Ahoj.. já myslel, že multiplayer je vše, co obnáší více hráčů a coop už je jen režim jako DM či TDM

Ja by som pouzil selsky rozum + google:Pripadne by som napisal priamo do Blizzard support.http://bfy.tw/5RWR