» Poradna » Ostatní

DHL doručení

 |   |  Android Chrome 53.0

Ahooj všichni,minulý týden mne byl od kamarádky odeslán balíček z Indie přes DHL express. Na trackingu zásilky vše probíhalo v pohodě a rychle až potom se zásilka "zasekla' v Praze na celnici. Jelikož jsem nevěděla co s tím a DHL využívám prvně, dále jsem vyčkávala až po pár dnech mi to nedalo a napsala jsem email. Ani se neobtěžovali dát vědět!! Nicméně, bylo mi sděleno, že zásilka podlehla celnímu řízení a že bez něj nelze zásilku doručit. Po vyřízení a poslání smlouvy o zastoupení to postoupilo dále. Nyní se zásilka konečně "hnula' a ve sledování je uvedeno "Na doručení s kurýrem' (kolem 10:45) Praha. Nejsem z Prahy, balíček již bych potřebovala mít doma, nevíte za jak dlouho po tomto oznámení by mohl být doručen? Také jsem četla, že si účtují za uskladnění od čtvrtého dne 100CZK/den. Zásilka tam zůstala bohužel přes víkend, nevíte/nemáte zkušenost s tím, kolik se bude platit navíc? Děkuji.

Odpovědi na otázku

 | Microsoft Windows 10 Chrome 68.0.3440.15

Ideální zavolat na DHL:https://www.dhl.cz/cs/kontaktni_centrum/kont... nahlasit cislo baliku a zjistit si konkrétní informace.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět

Související témata: Indie, DHL, Doručení, Zásilka, Zastoupení, Poslání


Určitě si přečtěte

Co přijde po Netflixu a Amazonu? Tohle jsou streamovací služby, na které v Česku čekáme

Co přijde po Netflixu a Amazonu? Tohle jsou streamovací služby, na které v Česku čekáme

** Rozhodujete se mezi Netflixem a HBO Go? Věřte, bude hůř ** Na trhu je mnohem víc ambicióznějších streamovacích služeb ** Některé by mohly do ČR zamířit ještě letos

Lukáš Václavík | 45

12 netradičních map České republiky, které jste ještě nikdy neviděli

12 netradičních map České republiky, které jste ještě nikdy neviděli

** Tušíte, kolik je u nás hřbitovů a jak jsou velké? ** Dokážete si představit mapu českých řek a potoků? ** Udělali jsme to všechno za vás nad daty ČÚZK

Jakub Čížek | 10

Je lepší hrát na PC, či na konzolích? Nebo jsou i jiné možnosti?

Je lepší hrát na PC, či na konzolích? Nebo jsou i jiné možnosti?

** Jaké jsou výhody a nevýhody hraní na počítači? ** Co mají společného a v čem se liší Xbox One, PS4 a Switch? ** Na čem hrát, když nemáte výkonné PC ani konzoli?

Lukáš Václavík | 122


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11