» Poradna » Programy

Df-charta-01

Dobrý den,dnes jsem zjistil, že mi na mobilu s androidem přestala pracovat aplikace Google Play. Hlásí to chybu DF-CHARTA-01. Tu jsem vyhledal na netu, kde bylo video k řešení, ale vůbec to nepomohlo. Šlo o vymazání paměti Googlu Play a ještě jednoho googlovského programu a smazání účtu a následně přihlášení znovu (ovšem pod stejným účtem). Ani žádné české stránky jsem k tomu nenašel, jen nějaké cizojazyčné ... Má to nějaké řešení? Vytvořit jiný učet? Díky.

Odpovědi na otázku

Vytvořil jsem jiný účet a přes něj to jde ...

Pomohlo, díky moc

Jak si to udělal mě to nejde

A jak vytvořit jiný účet ?

Odinstalovat aktualizace na obchod play

Byť se to některým nelíbí, pokud nefunguje postup uvedený v původním dotazu, toto aspoň dočasně (do opětné aktualizace na nefunční verzi - poměrně rychle) pomůže a dovolí zaktualizovat ostatní programy. A není nutné rušit žádné účty. Ostatní postupy vedly k přepínání mezi chybami DF-charta-01 a RH-01

Nejde mi google play alebo obchod play

Dobrý den,Podařilo se vám problém nějak vyřešit? Jsem na tom úplně stejně a nevím si s tím rady.Děkuji za pomoc.

Já taky, ale odinstalovat mi to nejde děkuji

Nemusí být

Mě nejde obchod play ani google play.😭😭😭😭

Já nevím jak si mam dát jiný e.maile😭😭

Mockrát díky za řešení

Díky

Já jsem si udělal dvě nové u ti a nejde to