» Poradna » Ostatní

Detektor, nebo kamera v kanceláři

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda někdo nevíte na co může být černá obdélníková krabička na zdi o rozměrech cca 20cm x 7cm. Která umístěna v kanceláři asi 10 cm pod stropem a naproti ní je jakýsi stříbrný čtvereček o rozměrech cca 15 cm. Kamarádka to má v kanceláři, pracuje v open spacu a tvrdili jí, že je to nějaké čidlo. Mě se to ale jako čidlo nezdá, nemá to žádné otvory. A kamera v kanceláři být nesmí. Jen mne zaráží ten lesklý stříbrný čtverec naproti. Je od té krabičky vzdálen cca 10 metrů. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Optický detektor kouře. Pokud se mezi ním a tím odrazovým terčem objeví kouř, vyhlásí poplach.

https://www.youtube.com/watchVzhled neřeš, může to vypadat všelijak.

Aha, super, díky moc

kdybyste tam měli kamery tak byste o tom museli vědět a muselo by to být i na cedulkách u dvěří, na chodbě atp. Na druhou stranu.. se pletete.. kamery na pracovišti být v určitých případech smí. ale to je na dlouhou debatu.