» Poradna » Ostatní

Desynchronizovaný obraz a zvuk u videí

Dobrý den,rád bych se zeptal na řešení problému. U videí, ať už na YouTube nebo jiných streamech, mi nesedí obraz a zvuk. Zvuk je vždy rychlejší než obraz. Nejedná se o nějaký pravidelný časový rozdíl. Na začátku to jde tak, jak má, ale po chvilce se to začne čím dál více rozcházet. Všimnul jsem si také, že Google Chrome není tak svižný, jak by měl, nebo tak, jak je svižný na mém desktop pc. Mám velmi krátce notebook Acer Nitro 5 - Ryzen 5 2500U, 8GB RAM, 1 TB HDD, AMD Radeon RX 560X. Nechápu, že to na tomto stroji blbne ... Opravdu nevím, čím to může být, respektive si radši nechám poradit, než abych sám zkoušel nějaké řešení, které by mohlo být chybné.Děkuji

Odpovědi na otázku

Čističe, urychlovače, antivir?

Mám jen Norton antivirus, nic víc.

Prehistorická hw sestava:chybí systémový SSD.

Je mi jasný, že SSD je lepší, ale nemůže to být přece jen tím. Jak to, že někde, kde není SSD to jede dobře, ale mně, na tomto setupu, kde rozjedu bez problému náročnější hry, to jde takto problematicky ?

Nabootuj z flešky linux a zkus jak se to chová tam.1.) Je to stejné >> máš HW problém >> servis, reklamace.2.) Jede to normálně >> HW je v pořádku, jedná se o "chybu" ve Windows >> obnova ze zdravé zálohy, pokud nemáš tak reinstall.

Tohle vubec nereste, predrecnik je zcela mimo.Zacnete aktualizaci ovladacu - zvukovky, graficke karty. Pak zkuste prehravat v necem jinem (jiny prohlizec, jiny prehravac).

Určitě zkusím jako první krok, díky.

Gratuluji, jedna z nejblbějších rad co jsem za poslední dobu viděl.

Určitě zkusím jako první krok, díky.

reakce na jiný komentář ...

Pouze YouTube, nebo i jiná videa?

Stává se to také na jiných stream platformách, např. Openload.

Jak vidím že se spousty z vás jen naparuje ale problem vyřešiti nedovede...Odpovědí je system Umělých inteligencí které se se snaží oblbnout lidstvo ! Pokud existuje ten jež se má o mě postarat ať mi do 5ti minut zakepe na dveře otevřu mu beze zbraně a klidně vstoupím tam kam lidé vstup nemají Jose btw wtf?