» Poradna » Ostatní

Desktopový počítač

Dobrý den,Chci si koupit počítač, ale z prostorových důvodů se mi nehodí provedení typu tower.Je u desktopů nějaký zádrhel co se týče funkčnosti, či se jedná jen ryze o estetickou věc?Jelikož bych potřeboval 3 volné 5,25 pozice, výběr se značně zužuje, našel jsem jen Aopen DT HQ95. Neznáte ještě jiný case se 3mi pozicemi? Díky

Odpovědi na otázku

No pokud tam chceš novou desku s novym proákem a novym chladičem, novou grafikou atd... tak nevim, nevim, jak to tam nacpeš... Jinak to nedělám, ale v tomhle případě ti musim doporučit, aby jsis to nechal postavit v prodejně... je to lepší, než bys přišel domů a zjistil, že se to tam prostě nevejde