» Poradna » Windows (a jiné OS)

Desktop - program na úpravu

Pred mnohými rokmi sa používali programy, ktoré vedeli okrem klasickej lišty na desktop pripojiť aj malé tlačítka ktorými sa dali spustiť aplikácie, foldre alebo služby. Neviem si za nič spomenúť ani na jednu z nich. Viem, dajú sa vytiahnuť shortcuty na všeličo na plochu. Chcel by som niečo čo na niektorom z monitorov dokáže držať pár ikon na často používané služby. Snáď si niekto spomeniete. Ďakujem.

Odpovědi na otázku

Takových jsou desítky a drží na všech monitorech (nejen na některém z monitorů). Začni třeba tady https://alternativeto.net/software/rocketdock/

Ďakujem. Takto sa mi to nájsť nepodarilo. Asi sa už tá stará appka nenájde. Je to veľa rokov dozadu...