Deska+procesor

Ahoj.

Chtěl jsem se zeptat,jestli do desky : www.powercomp.cz ... půjde dát procesor Athlon X2 7000???,

Díky

Odpovědi na otázku

určitě!

Do patice ho zasadíš ale makat nevím.Už Athlon X2 6000 má problémy a natož 7000 na K10.Každopádně bych vzal jinou desku na chipsetu od AMD a od Gigabyte či při nejhorším Asus.MSI nejsou špatný ale vždycky mají nějakou podstatnou chybu.300kč navíc není zas tak velká investice.

Nakej vtip? AMD X2 7000???

Drobná chybička www.alfacomp.cz ...

prdel si delej nekde jinde! ta fosna je jen specifikace am2 am2 +_am3 procesory v ni nepojedou ta deska je star skoro 2 roky.

prdel si delej nekde jinde! ta fosna je jen specifikace am2 am2 +_am3 procesory v ni nepojedou ta deska je stara skoro 2 roky.