Deska-schopnosti taktování

www.alfacomp.cz ...
jde o tuhle desku..chcu ji vzít jako "základ" sestavy..vím že je až moc levná..a tak se chci zeptat jestli na ní bude možno slušně taktovat-pro začátek e2180 pak e82/400
díky

Odpovědi na otázku

Solidni deska za rozumnou cenu, ale nejake OC orgie bych od ni necekal.

P35 je dobry chipset... ale opravdu necej zadne orgie pri desce za 1300,-... na 100% bude multiplikator zamcenej, takze maximalne zvysis FSB a Voltage na CPU...

počkat..Intel povoluje změnu násobiče směrem nahoru..?o tom vůbec nevím právě..

musim oponovat kolegum tuhle desku si klidne vem solidni zaklad moznosti taktovani jsou celkem dobre a procesor E 2180 vytahnes frekvenci az na 3 GHZ osobne mam vyskouseno s pametemi patriot 800 Mhz cl4. a- data, kingston kingmax. stavel sem celkem 5 setatav stouto deskou a procesorem e 2160 2x a 3x e 2180.

tak díky to sem potřeboval vědětdej si na mě jedno

Ok, kdyz to mate otestovane...
Jinak bych desku urcite doporucil, jen jsem si nebyl jist temi OC moznostmi.

jinak zbytek sestavy by měl být
CPU: e2180
RAM: vitesty 800MHz cl 4, 2 gb
GPU:7300 GT -později 4850..
ZDROJ: Fortron FSP400-60GLN 400W
a jěště podotýkám že jsem student tak proto ten lowend...