Deska pro Intel (sc.775 nečekaně) do dvou tisíc

určitě se s ní bude taktovat....určitě nebude třeba integoravné grafiky...zatím jsem se díval na P35 ..p45tce zatím nějak nevěřím dle recenzí tak nevím no..

Odpovědi na otázku

S P35 budes urcite spokojny. Napr. DS-4.

Mam Asus P5KC (P35), a som maximalne spokojny. Mimochodom, je to combo (4xDDR2/2xDDR3). Pokial ti staci 6 usb-portov, a 5 sata-konektorov plus 1x pata, nevahaj. Za tu cenu (~90euro) sotva zozenies nieco podstatne lepsie...

co říkáte na ASUS P5K/EPU..??
www.alfacomp.cz ...
jinak..nakupovat budu asi na alfacomputeru

tahle je taky slusna ma dobry vykon na pretaktovani www.alfacomp.cz ... sam ji mam doma Q6600 rev. G0 2400 mhz@3800 mhz bez zvyhani napeti

nj to je klasika...furt se rozoduju po pravdě mezi temihle dvěma prostě Asus má moje sympatie..>zatím desky jen od něj a líbí se mi černé PCB a bios...bios od Gygabitu se mi moc nelíbí..ale zas je to o zvyku no..

no tak moje úvahy padají k Asusu vzhledem k možnému budoucímu CF a lepšímu layoutu-dle mě