Deska po nekolika zapnutích meni frekvenci CPU

Zdravím, mam desku GIGABYTE P35-DS3l. nejnovejsi firmware F8, CPU e Pentium CORE 2 DUO E8400 3.0 Ghz. Po nataktování na 3.6Ghz vse jede ok, teploty taky ok lae po nekolika restartech to sama deska vyresetuje na 3.0 Ghz. Pri taktování jsou ramky na 800Mhz a po pretakotvaná jsem je nemenil, zustavaji stale na 800Mhz. Nesetkla jste se nekdo s tím. Díky.

Odpovědi na otázku

zalezi jakou delicku pametim nastavujes ale vzdy pokud chci cpu pretaktovat tak to vysoko nastavuji delicku na 2 tim se pameti trochu podtaktuji ale zase se povede fsb procesoru vytahnout hodne vysoko. me Q6600 2400MHZ @ 3800MHZ stabilne fsb pres 400 mhz delicka pameti nastavena na 2. bez zvedani napeti.

ted nevim presne jak jsem to tam nastavil ale FSB mam 400 a nasobic 9x.. rikam to dobre?:)

pouzij nasobic na procesor 8, nebo 7 apostupne zveddej frekvenci fsb, jsete je potreba nastavit pcie expres na 100-110 mhz u n-vidia nevim, ale u ati se mi osvecila frekvence 110mhz spolehlive.

super diky nemas jeste zkusenost s grafikou mam nvidi 9600GT..mam na ni na jednom vystupu na DVI pres redukci na sub LCD monitor, a na druhym vystupu mam LCD TV. Kdyz zapnu pocitac tak nez nabehnou visty tak monitor je ve stnad-by a nezapne se, ale na LCD Tv vidim bios, nabihani systemu ..proste vse..jakmile se nasctou ovladace Vist LCD monitro se rozbehne,, napadlo me jestli karta tam posila spravne rozliseni ktere umi,,ale pri nabehu by to snad mel umet monitor,,a rozdil v DVI jestli levy nebo pravy,,to je snad taky jedno ne? diky

jedno to neni, vzdy jedno nenitaky u ati pouzivam 2 lcd monitory+ jednu analog tv jeden monitor se musi v ovladacich karty staci jen posprehazovat kabely do spravneho poradi dvi 1,2,tv out