Deska Fujitsu Siemens inovace BIOS

Mám tento problém. Na desce uvedené značky je nahraný PHOENIX CME DESKTOP PRO VERSION 5.00 R1.11.2140.02.
Tento BIOS bohužel nepodporuje procesor 2,8GHz. Nevíte prosím někdo novější verzi BIOS, kterou bych měl nahrát?
Typ desky není bohužel zcela jasný. Ve změtí čísel na desce se vyskytují i tyto: W26361-W95-22-03-36,W26361-W95-22-X-36. Na etiketě jsou tato čísla 02140-B22 GS2, 19129433. Jiný procesor nemám k dispozici.
Děkuji předem za každou reakci.

Odpovědi na otázku

Říkals "každou" reakci. Tak tedy. S napětím čekám, jak to dopadne. Ten flash bude počin roku.

Doufám, že to nez...sím.

Dej si velkej pozor, jemné rozdíly v označení klidně projdou chabými kontrolami flash-procesu a mohou dopadnout katastrofálně, protože to přece jen nebude ten "pravej" typ.

Dík to vím, a proto se ptám.

To akoze flash BIOSU bez funkcneho CPU ?

Alebo vybrat svaba a flash v externom programatore ?

Pokud to BIOS požaduje, asi to v pořádku není. Že-by CPU fungoval ale blbě?

z této desky nelze šváby vybrat

Žádná rada?

Pozri sa sem

i44.tinypic.com ...

tinypic.com ...

pokial nevieš presné typové označenie dosky,tak presný typ biosu tak lahko nenájdeš,Phoenix Computer Management Engine for desktop vo verzii pro 5.00 R1.11.2140.02 nevypovedá o ničom,túto záležitosť na dialkovú správu hardwaru má implementovaných mnoho dosiek s ešte pôvodným phoenix biosom,takže to nás nepohne dalej,skús nájsť konkrétny typ podla FCC čísla