Deska dlouze pipne pri startu

potreboval bych radu, po instalaci novy grafiky 2600xt do pcie. mi pocitac po startu jednou kratce pipne po prepocitani ram, pak ale este jednou dlouze pipne a normalne nabehne, vsechno funguje jak mam. nevite co muze zpusobovat todle dlouhe ppipnuti? dle návodu se mi nepodarilo indentifokovat. dik

Odpovědi na otázku

každý bios má svoje beep-kody,pozri si na stránkach výrobcu biosu/prípadne na stránkach výrobcu konkrétnej základnej dosky,aké sú pre Tvoj konkrétny bios,obvykle dlhé pípnutie znamená problém s napájaním grafiky,ale to je len všeobecne platné a nemusí to byť konkrétne pre Tvoj konkrétny prípad.Nedal si viac podrobnejších informácií,takže ani moja odpoveď nemôže byť podrobnejšia