Deska bazar

Ahoj, potřebuju pro bráchu nějakou bazarovou desku co bude podporovat 2jádro a půjde do ní agp hd 4650.

Odpovědi na otázku

tak si vyber na aukru. Dvoujader jsou 3 (_!_) a pro různé patice, kterou ty jsi tu neuvedl.

z těch starších by bylo asi levnější core 2 duo atd.

A jaké dvoujádro? On má nějaký CPU? A proč trváš na HD 4650 s prehistrorickým AGP? Kup nějaké slušné alespoň Pentium, i3 a lepší (1155 / 1150 / 1151). Integrovaná grafika bude mít vyšší výkon než stará HD 4650. A pokud tu starou AGP kartu prodáš, dostaneš za ní pravděpodobně slušně zaplaceno. Stále je dost bláznů, co oprašují staré počítače s AGP a hledají do toho tyto vzácné grafiky.Viz. např. toto:http://aukro.cz/vga-agp-ati-radeon-hd4650... http://aukro.cz/top-1gb-agp-karta-ati-hd-... http://aukro.cz/vga-agp-ati-radeon-hd4650... Nechápu, kdo může dát za kartu bez výkonu litr, ale je to tak.

a procesor má taky? Nebo chceš koupit desku i s procesorem? Taky je otázka, kolik na to máš peněz. A co RAM - tu máš nebo tu budeš kupovat taky?

jo, má tam pentium 4 2,8 a to hrozně brzdí kartu.Ram má ddr

jo desku s procesorem, max 500Kč

Ať se na to buď vykašle nebo si našetří. Tohle nemá vůbec žádný smysl.

kolik tak rozumná cena?

To záleží, co má použitelného (nejspíš maximálně bednu, disk, možná zdroj, spíš ani to ne) a co od toho očekává. Ale rozhodně nemůže očekávat, že za 500kč udělá z odpadu herní PC.

a na co ten počítač má být?

Další šetřílek a warezák?!

A co je tady komu po tom co potřebuješ? Otázka by nebyla?

Zdarec,trosku se rozepis co chces na tom PC pro brasku za 500 Kc delat mozna neco vyhrabu vanvra

Když chceš stavět dědečka, tak mám ověřenou sestavu: deska-Gigabyte GA-81865-GME-775-RH, Intel Core Duo E4600 2,4 - k tomu DDR Sdram (dneska za raketu!) + tvoje AGP karta. Stavět oldtimer je dneska, kvůli RAM, dost drahý špás.

DDR2 mam celken 16Gb, asi uz nepouziju, tak take bych mohl nabidnout k rozsireni, pokud to deska zvladne.

taky mám v šuplíku nějaké vadné moduly