» Poradna » Počítačové sítě

Demontáž monitoru LG

Potřebuji opravit držák monitoru LG 24MT550,ale nedaří se mi sejmout zadní víko.Prosil bych o radu,jak šetrně to provést

Odpovědi na otázku

Myslíš, že tady lidi běžně rozebírají monitory? Proč by to dělali Pokud chceš něco rozebrat a nedokážeš to vymyslet sám (i když u monitoru by to měl člověk najít i bez návodu), tak většinou se dá najít videonávod na youtube. Zadej tam do vyhledávání "disassebly LG 24MT550" a třeba najdeš.

Vyšroubuj šroubek co drží spodní plochu podstavce, kterou se staví monitor na stůl a sundej ji. Polož si monitor obrazovkou na deku. Nohu podstavce pak vykloň co nejvíce. Uvidíš v ní dírku, do které šroubovákem zatlač a vytáhni nožičku. Je to na youtube a sám jsem to zkusil.