» Poradna » Notebooky

Demo jde ale hra plná hra ne.

Dobry den, stáhla jsem si hru Zoo tycoon 2 demo verzi. Po měsíci hraní demo verze jsem si koupila plnou verzi. Vše fungovalo asi 2 měsíce. Teď jde spustit pouze demo verze ale plná verze ne. Prosím nevíte čím to je ? Neumíte nějak pomoct ? Předem děkuji za všechny odpovědi.

Odpovědi na otázku

zkus obe verze hry (demo i plnou verzi) odinstalovat a nasledne provest instalaci pouze plne verze hry

Asi se to pere.Co zkusit demo řádně odinstalovat a znovu nainstalovat tu plnou verzi.

Nějak tomu nerozumím, to máš nainstalované obě verze?Odinstaluj tedy obě a nainstaluj pouze plnou verzi.Určitě jsi ji koupila nebo někde stáhla?

Koupila jsem si jí . Za 300 kč.