» Poradna » Počítačové sítě

Demence Facebook

Jsem tam regly dva tydny, hromada pratel, hromada skupin, hromada vzkazu....uz tam nemusim psat captschu
ale neustale me omezuji v poctu pridanych pratel a odeslanych pratel. Ted me blokni asi to nepreziju :D
To musim postoupit na nejaky level nebo co? To omezeni je pekne trapne

Odpovědi na otázku

staci kdyz povisis do jine socialni skupiny....

to myslis jak? Snad tam nejsou levely jako ve warcraftu

ano, jsou to zivotni levely, kojenec > pubertak > facebook > rozumny clovek

Pan neni clen stada a proto se povysuje

x nesuhlasim, mam dvoch synov v puberte, takze:

zivotni levely, > facebook > kojenec > pubertak > rozumny clovek

Facebook neznam, ale zase mam par skutecnych pratel.

Chvala bohu aj ja. Ale ziskal som si ich v realnom zivote za priatelske sluzby a protisluzby a nie imaginarne na nejakej facine.