» Poradna » Programy

Delta Force - Black Hawk Down

Nemáte někdo, prosím, češtinu do této hry? A nevíte o nějakém datadisku nebo pokračování?Díky

Odpovědi na otázku

asi blbě hledám, nebo to neumím, ale ani na češtinách ani na bonuswebu jsem jí nenašel, máte jí někdo?

čeština ještě není....

O češtině nevím a podle toho jak dlouho jsem čekal na češtinu Land warrior hned tak nebude. Mi ale nejde Black Hawk Down spustit :o(. Dvakrát jsem to instaloval, nacrackoval, ale dostanu se jen do menu. Tam můžu na Options, Nstavení profilu a exit. Nemůžu kliknout ani na singleplayer, ani multuplayer. Co stím? Roman Striš

bez na www.megames.com  tak jsou ty prave cracky a vse bude ok .

nevypadla ti tam nějaká písmenka ....???

Prosím tě já taky scháním cz do této hry . Už jsi jí někde našel? já nikde . Dej mi prosím vědět až jí někde najdeš. Taky ti dám vědět když jí seženu . díky jana

Jestli máš víc mechanik dej CD do te ze které jsi to instaloval.Já to tak řeším.Čus