» Poradna » Programy

Delší zvuk než video

Prosím potřeboval bych poradit s tímto. Když stáhnu video z kamery, tak u některých částí je jakoby nahraný zvuk časově delší nez video. Při přehrávání je zvuk zpomalený a nedá se to poslouchat. Nevíte někdo proč se to děje a nebo poradit nějaký prográmek ve kterém by to šlo napravit? Díky

Odpovědi na otázku

Aku mas grafiku ???Skus dať sinchronyzovať

stahuju to na staré Ati radeon 5200, ale dělá to jen na části z toho co nahraju z kameru najednou, přitom ty části jsou nahrané při stejném nastavení kamery

VirtualDub, frames (PAL) si nastav zkusmo na 25.001 nebo na 25.002,třeba na 24.999. Patrně máš integrovanou zvukovku.

Když to stahuješ, tak si nastav frekvenci zvuku místo 44 kHz na 48 kHz. Mělo by to pomoci.