» Poradna » Programy

Delphi a hláška Debugger detected-please close it down and restart,........

Prosím o pomocNainstaloval jsem si podle seriálu komponenty pro Delphi a C++ Builder, díl 43.  Progdigy DSPack Components 2.0 Je to balík pro práci s videem a zvukem na bázi DirectX.Na jednom počítači je vše funkční a na druhém to hlásí chybu Debugger detected-please close it down and restart.Windows NT users: Please note that having the WinIce/SoftIce service instaled means that you are running a debugger! Nevím co to WinIce/SoftIce je, ale chybu to hlásí jen pokud aplikaci pouštím v Delphi - při výběru zařízení pro zobrazení videa - zkompilované exe je plně funkční. Díky za pomoc Jarda

Odpovědi na otázku

Komponenty maji zrejme zabudovanou detekci debugeru jako ochranu a Delphi samotne jsou takovym debugerem take...

To chápu, ale proč to na jednom počítači jede a na druhém ne - nejhorší je, že to jede na PC a já to potřebuju na notebooku. Prošel jsem nastavení debuggru na obou počítačích a přijde mně to stejné. Rozdíly jsou jen v jiných nainstalovaných  komponentách.

Zkontrluj si, zda nebezi jiny debuger - napr. sluzba MDM (Machine Debug Manager), nebo Dr.Watson apod.

Tak teda nevím nakonec jsem vypnul v notebooku v Debugger option Integratted debugging a můžu spustit aplikaci i z delphi. Na druhém počítače to mám povolené a program funguje také ? Jsou věci mezi počítačem a delphi, ... Díky včem za rady

NuMega's SoftICE je nastroj na crackovanie softov.

SoftIce je debuger, ne nastroj na crackovani.Ze se debuger pouziva na crackovani jeste neznamena, ze je to jeho funkce.Je to jako bys rekl, ze dynamit se pouziva na vykradani trezorů.