» Poradna » Notebooky

Dell XPS 13 Touch

Ahoj, mám si koupit tento njotebook?https://www.alza.cz/dell-xps-13-d2355850.htmChci se zeptat, jestli je za tu cenu dobrýA co vše mi může nabídnoutDíky

Odpovědi na otázku

Ja by som U-ckove CPU nebral, mam to v pracovnom laptope Dell i-U a je to celkom lemra. Pri pozerani youtube videi 1080p to celkom vyrazne fuci a hreje sa, pri rekodovani videa cez handbrake ditto a vykon teda nic moc.Pokial ale uprednostnujes nizky vykon a dlhu vydrz na bateriu, tak prosim, ale pre mna nie, pracovny notebook mam 95% casu na docku a teda vydrz baterie je pre mna irelevantna.Asi tolko k tomu odomna.Inak od toho mozes ocakavat presne to, co hovoria parametre.

Děkuji :)