» Poradna » Notebooky

Dell Vostro zkušenosti

Zdravím, poohlížím se po cenově rozumném, pracovním notebooku. Padl mi do oka tento http://www.digitor.cz/cs/notebook-dell-vostro-1... . Chci se zeptat, nemá-li někdo zkušenosti s novějšími modely řady Vostro? Na tento se mi nikde nepodařilo najít recenze (včetně zahraničních webů). V obchodě ho bohužel neměli vystavený. Zajímal by mě hlavně displej, jak je na tom kvalitativně, když je to TN. Děkuji za rady, případně tipy na jiné notebooky.

Odpovědi na otázku

Laciná bída:1) chybí systémový SSD;2) přebývá zbytečný VGA;3) display je klasicky mizerný, stejně jako u všech levných NB.K profi NB to má daleko jako dětská tříkolka k závodnímu bicyklu.

1) do M.2 slotu by samozřejmě šel hned SSD 2) ten je nepochybně přebytečný (když nabízí podobný výkon jako intel HD620 , jen by nezatěžoval RAM...)3) na displej se právě ptám, existují i kvalitní TN panely, pozorovací úhly neřeším, stejně se dívám na displej zpříma...btw.: o profi NB nepadla ani zmínkaNějaký jiný tip? Děkuji

https://www.alza.cz/hp-probook-450-g4nebo taky tohle...ale zatím to jsou jen před objednávky:https://www.alza.cz/dell-vostro-5568(ale vypadá fakt dobře)Pak ještě od Toshiby řada Tecra (14, 15) nebo Portege 13.Thinkpad 13 - pokud byste chtěl menší displej.

Jen ještě vysvětlení - ten Dell - u pracovního stroje je lepší, když je integrovaná GPU, dál je tam SSD - stejný model, ale v o dost lepší konfiguraci.

5568?? ani omylem, displej je hodně špatný, až kritický, jeden den a jde zpátky, oči jak po sváření ao o driverech a nastavení to není....dobrej hnus od DELLU

Na kancelařinu a jednoduché věci naprosto OK. Hlavně nečekej nějaké zázraky a žádné přetěžování!

Ramecek displeje uplne na hovno ntb stary 14 dni a uz odliza......maji to lepene oboustrankou