» Poradna » Notebooky

Dell Vostro 3300 problem s bootovanim

Zdravim, mam problem se svym notebookem Dell Vostro 3300. Pri spousteni notebooku se zobrazi logo Dell a moznosti spusteni bios setup ci boot setup, pote se nenacte bootovani a v levem hornim rohu problikava podtrzitko pri cerne obazovce. OVSEM pokud pred zapnutim notebooku vlozim jakkekoli usb (Bluetooth mys, flash drive) system v poradku nabehne bez problemu. Prosim o radu a predem dekuji za vase odpovedi. Tomas

Odpovědi na otázku

Treba v BIOSe nastaviť, z ktorého disku bude notebook bootovať ako prvý

To jsem udelal, jako prvni mam nasteveny HDD, druha je CD/DVD mechanika a treti usb klic. A stale nic...

Obnovit tovarni nastaveni

Mysleno jako flash biosu?