Dell socket

Jsou u všech notebooků stejné sockety chtěl bych do mého dellu 5720 původní procesor i3 chci tam i7-2670qm

Odpovědi na otázku

To snad netřeba ani komentovat... Další troll :(

radši nic nepiš když to není k tématu

Napiš přesný model notebooku a podívej se na stránky výrobce, s jakými procesory se osazoval. Pak se podívej, jaké má stávající procesor TDP a porovnej jej ostatními, které tam výrobce dával. Teprve potom se dá uvažovat o výměně.

Ano, šel, ten čtyřjádrový je socket FCPGA988 a 3210M také. Ovšem není jisté, zda bude stačit chlazení (pokud vím, lepší chlazení má jen kombinace quadcore + grafárna, ale tohle je jiná řada, takže nevím), takže případně dokoupit.Pak by tam taky mohl být problém, zda vůbec bude CPU podporovaný (už jen proto, že je to starší CPU). Buzeruješ na modelu 2670qm? Protože se dá najít i v řadě 3xxxQM.