» Poradna » Notebooky

Dell Latitude E6430s adapter

zdravim prosim vas vedeli by ste mi poradit, potrebujem adapter na Dell Latitude E6430s, on ma ale na vstupe take ine zdierky ako ostatne ntb. ma tam zdierky asi na 5 kolikov, a na kazdom ntb co som mal tak tam len 1 kolik bol v strede... viete mi poradit ako ho zapojit, lebo ja som pozeral adaptery na nete nan, a kazdy ma takisto jeden kolik v strede, tak som s toho jelen..

Odpovědi na otázku

Nafot to.Jak se tak divam, tak ten zdroj je kompatibilni napr. s E6230, ten tu mam, a je tam uplne normalni konektor. Ostatne mam tu jeden zdroj, ktery pouzivam na vsechny Delly.Ted koukam na fotky, tak zezadu by mel byt ten normalni konektor...

Jsi si jisty ze jsi nespletl konektor? U tohoto modelu, stejne jako u vetsiny ostatnich Latitude je standardni souosy napajeci konektor viz. napr tento odkaz https://www.newegg.com/Product/Product.aspx

takto vyzera ten konektorhttp://www.imageworld.sk/images/j38yve2bfm9p0twoxt... proste ked sa pozriete tak tam nie je iba 1 zdierka v strede ale este 4 dalsie po obvode

Ty 4 dirky po obvode neres, ty opravdu k zadnemu propojeni neslouzi. Kup zdroj pro E-Series Delly ;)

V manualu je sice na tom obrazku ten napajeci konektor s 5ti dirkami:http://downloads.dell.com/Manuals/all-products/esup... Ale nejak se mi to nezda.

ano presne tak vyzera.. a ja som ho aj rozobral a ono vo vnutir ntb z tej zdierky su vyvedene 3 kable + 1 kostra. cize 4 kable z toho idu.. ja to este nafotim len nei som doma. tak nechapem, slo by to zapnut aj tak ze privediem napätie iba na kostru a do toho stredu? lebo uz som skusal inak, ale ntb sa rozsvietil, ventilator sa roztocil a po asi 2 sekundach sa vypol a prestal svietit... a takto dokola. pri tom pri dlasich ntb ked som to skusal tak idu bez problemov. mam jeden adapter a tym napajam vsetko

na vnejsim plasti mas -na vnitrnim plasti mas +19Vstredovy tenky kolik je komunikacni kanal. Dle toho je notebook schopen zjistit zda-li je zapojen spravny (dostatecne silny) zdroj a pokud ne zobrazuje varovani. Tady to vypada ze mas uplne KO baterii a tvuj univerzalni zdroj to nepozna

https://powerparts.cz/adaptery-k-notebookum/22-... Ale jak rikam - adapter je kompatibilni s vicema typama, a nechapu, jak by se tam ten konektor mohl narvat, kdyz ty maji jenom 1 pin uprostred..?Nemel jsi ten zdroj treba slaby (60W x 90W)..?Mam tu plno Dellu - D6xx, E6230, 5280, E7270 atd. ale zadny nema s 5 PIN ;-O

zdroj by mal byt silny, doteraz potiahol vsetko, ja to skusim dnes este podla vasich rad, aj fotky pridam, tak som zvedavy.. vcera t obolo take narychlo skor.. a inak baterku ten ntb nema vobec, je vybrata. ale mam dokovaciu stanicu-neviem ci to nieco moze pomoct/zjednodusit

No a jestli to mas v te dokine, nepotrebuje ona nahodou silnejsi zdroj..?Neco se mi plete...

v doku 90W, pripadne 130W. Ale mam za to ze ani s 60W mi to neprotestovalo (original zdroje Dell)

90w ma ten zdroj, 19v a 4 nieco ampera tam bolo, pozeram na nete tak to su tie 90w zdroje... tak to vychadza, sa mi aj zdalo ze je 90w.

Napájecí adaptér 65 W je k dispozici pouze u počítačů s integrovanou grafickou kartou.Mozna, ze je to i tvuj pripad, nevim...

Vytahni baterku a pujc di nekde zdroj (s tim jednim dzindzikem)...

baterka tam praveze nie je