» Poradna » Notebooky

Dell Latitude E6420

Ahoj, můžu se zeptat, jestli je Dell Latitude E6420 s ssd 128 GB, 8 GB ram a 1600x900 používaný 3 roky dobrý produkt ?a jestli je cena cca 6 tisíc korun adekvátní za tento používaný notebook ? ptám se protože mám nabídku na odkup od známého, trochu mě děsí kvalita lcd, bude všechno v pořádku ?děkuji

Odpovědi na otázku

Je to skvely stroj. Jen skoda toho rozliseni displeje, Latitude umi i lepsi. Ale za 6 tisic bych ho snad koupil i sam :)

lepsi je ale Thinkpad ze stejne gen.