» Poradna » Notebooky

Dell Latitude e6400 obraz skáče o cenťák nahoru

Ahoj, mám doma noťas co už něco zažil, ale nechce se mi ho vyhazovat.Problém je v obrazu, ať se děje na notasu cokoliv tak obraz na spodní 1/4 bliká neustále ve stejných intervalech asi 5x rychle za sebou a pak dlouze jednou a pak zas je normál, tohle vše se odehraje během 10 sekund a jede to znova furt dokola, pořád, obraz nečerná ani nebělá, je na něm vše jen přitom blikání se vše jakoby vertikálně zdvojí , například pokud tam mám myš tak ji vidim 2x. Tu první na svém místě a tu druhou o 1 cm výše a tak je to se vším co je na obraze. Působí to rozmazaně a někdy když chci počítač vypnout tak musím počkat na tu správnou chvíli abych si byl jistý že mám myš na vypnout a ne na resetovat což se mi stalo několiktrát.Zkrátka když dojde k bliknutí obraz poskočí o cm nahoru, ale jen v té spodní 1/4 části obrazovky, A úplně dole jak je nabídka start tak tam mi při blikání skočí to co mám úplně nahoře, Například když mám otevřený net se záložkami tak při blikání ty záložky vidím na spodní panelu kde je nabídka start. Vím že to je hardware chyba, ale nevím jestli bude stačit vyměnit display. Může mi to raději někdo potvrdit nebo vyvrátit. Díky za přečtení a za odpověd.

Odpovědi na otázku

LCD.Co s tím?A/ Standardní řešení, pokud NB používáš jako náhradu stolního PC:připojit externí monitor.B/ Zásadní řešení, pokud potřebuješ NB na cesty:"noťas co už něco zažil" => sběrný dvůr to řeší na 100 %.Výměna LCD u starého NB IMHO postrádá smysl.

díky za odpověd