» Poradna » Notebooky

Dell Latitude 450MC - retro rarita

Zdravím,může někdo něco sdělit k retro noťasu Dell Latitude 450MC, model,kde jako touchpad slouží kulička ? Hledal jsem všude a našel jsem jen jeden takový,někdo ho kdysi prodával na Ebay. Za odpověd díky,prodávám ho na aukru a nedokázal jsem k němu moc napsat.

Odpovědi na otázku

Zdravím, proboha to je do vitríny. Já o před lety měl, procesor Pentium 90MHz, obrazovka 800x600, ano - jako ukazovátko obrácená myš, pasivní DSTN display, HDD 80 MB nebo kolik ...

Jojojojo pcmaniaku. Notebook po babičce :) Ale fakt. Je čistej, zabalenej, archivovanej, s win 95 a funkční :) Parametry nevím přesně, ale 90MHz + 80MB disk, se zvukovkou a obrácenou kuličkovou myší. Dokovací stanici s LAN používáme dodnes jako podstavec pod monitor. Třeba "to" bude mít někdy nějakou hodnotu ... ?

ta obracena mys :) se jmenuje trackball a pouziva se dodnes