» Poradna » Notebooky

Dell latitude - problem se spustenim

Zdar borci. Mam problem, pri spusteni meho Dellu latitude D530 se rozsviti kontrolka poweru, blikne BT, roztoci se disk, a za cca 3 sekundy zdechne. To stejne udela i pri spusteni v diagnostic modu, kdyz pri spusteni drzim FN. Jen s tim rozdilem, ze se rozsviti i NUM\Caps\scroll locky a pak zdechne. Jen při spuštění v režímu grafické diagnostiky (power+D) notes jede asi 20 sekund, a pritom jen zapina a vypina backlight v obrazovce, obraz zadny.Je mrtva deska?Díky, Bartoš.

Odpovědi na otázku

Zdarec mohlo odejit cokoliv zkus jeste zapojit na externi moniror a jestli mas nekde moznost zkusit nahradni zdroj.

Zdroj i baterka fungují na stejném ntb, externí monitor zkusím. dík