» Poradna » Notebooky

Dell Inspiron 7720 - Oprava?

Zdravím,mohl bych se zeptat, jestli lze tento problém nějak vyřešit? Před nedávnem jsem dával aktualizovat notebook a dopadlo to tak, že vyskočila chyba a vypnul se. Po zapnutí se šlo dostat jenom do diagnostického rozhrání, kde při testování jednotlivých komponentů vyskočila tato chyba.https://imgur.com/a/cdL2QIzKonzultoval jsem tento problém s kamarádem a ten říkal, že udájně existuje nějaké "softwarové" řešení tohoto problému a není potřeba kupovat nový komponent.Mohl bych se zeptat na Váš názor?Děkuji.Honza

Odpovědi na otázku

Nejprve udělej standardní testy. Několik průchodů MEMTEST86. Pak se uvidí. Pokud kamarád zná softwarové řešení a odmítá ti jej sdělit, tak to žádný kamarád není. ☺