DELL D520 - jak jednoduše přeinstalovat ???

Některé notebooky mají klávesovou zkratku a jdou přeinstalovat z dat uložených na jine PARTITION. Tady je nějaká asi 2GB (FAT). Jde to i u tohoto typu a jakou klavesovou zkratkou?Ví někdo ?Díky

Odpovědi na otázku

zdravim ucitelov, pri starte notebooku, este ked nabieha BIOS treba stlacit CTRL + F11, mala by sa ukazat dell recovery, inak GHOST a vyzva ci naozaj chcete system reinstalovat, to cele este raz potvrdit, pri tejto operacii sa vsetky data stratia, notebook sa ocitne v stave ako cerstvo zakupeny, co chcete zachovat odzalohovat este pred touto operaciou.snad to bude fungovat

no co ide to?, ziadna reakcia, neviem ci som pomohol.