DELL ALIENWARE 17 R4 s externí grafikou v SLI ?

Zdravím, chci se zeptat jestli je možné spárovat interní a externí grafiku v notebooku. Vím že lze přidat grafiku přes thunderbolt 3, ale lze gpu propojit v SLI ? Předem díky za objasnění :) Ntb: DELL ALIENWARE 17 R4 I7 7700HQ,16gb RAM, 1tb + 128GB ssd, gpu 8gb GeForce 1070

Odpovědi na otázku

Z tohoto článku si nejsem jistý, jestli mu to opravdu jelo v SLI. https://egpu.io/forums/pc-setup/alienware...

?

NE - opravdu mu to v SLI nejelo ... aNE - opravdu ta externí grafika nepůjde zapojit do SLI s tou interní ...