» Poradna » Notebooky

Dell 7577 - kdy se začne prodávat?

Nevíte, kdy se začne u nás prodávat tento notebook? Už by měl mít IPS displej, oproti Dellu 7567V Polsku se už na oficiálních stránkách prodává (mají tam e-shop), zatímco u nás nic. Bude mě zajímat cena u nás.Cena u našich sousedů 5899 PLNhttp://www.dell.com/pl/p/inspiron-15-7577-lap...

Odpovědi na otázku

Co furt mate nekteri s timto Dellem? Na trhu jsou lepsi multimedialy, nez je tento prumerny Dell.

tak tenhle Dell už má geforce gtx 1060 .......nebo se dá najít něco jiného rozumného v cenové hladině + - 30 000 Kč, určitě bych už investoval do něčeho s grafikou 1060

Ještě v pondělí měli na Alze Asus GL502VM s i5 a GTX1060 za 28 tisíc, třeba ho ještě naskladní, ale spíš to vypadá, že přešli kompletně na Kaby Lake modely.

Psal sem 2x na alzu, 1x na dell point a 1x na CZC :D na alze mi poprvé odpověděli že příští rok, podruhý mi řekli že vůbec neví, na dellpointu mi řekli, že do konce roku. Nakonec, na CZC mi řekli, že by ho měli mít během měsíce na skladě, tak doufejme :D přijde mi jako kravina, aby se prodával v Polsku, Německu, Británii a dalších státech Evropy a že u nás by byla prodleva půl roku :D

Díky za info, a to jsem jim chtěl psát :Dkoukám, že ho v Polsku mají i normálně v eshopu, do Polska to mám kousek, když by ho někde měli....https://www.x-kom.pl/p/382431-notebook-laptop-... ale cena elektroniky tam je dost podobná, jako u nás, tak cenu u nás tipuju podobnou

Sice polsky neumím, ale řekl bych, že na tom polském shopu ho nemají skladem