Dell 1 Year Mail-in Economy Plan

Ahoj. Chcem sa spytat, ci tato zaruka na Inspiron 9400, ktory si hodlam kupit tento rok v statoch sa vztahuje aj na Europu, resp. Slovensko a Cesko? Je to velmi dolezite, zalezi od toho, ci si kupim tento model, alebo nie. Pripadne ako spoznam, ze zaruka sa da uplatnit aj v Europe? dakujem za vsetky odpovede.

Odpovědi na otázku

asi najlepšie spravíš,ak si pozrieš dostupný servis priamo na slovenských stránkach firmy DELL/pobočka je v Bratislave/.Pre USA firma DELL používa samostatné distribučné a servisné stredisko,pre Europu je riadiaca centrála a distribučný sklad v írskom Dubline.Čo som mal materiály a katalogy priamo z USA,pri väčšine doplnkových služieb tam bolo US.only,takže ja osobne radšej by som poradil,pozri dostupný servis tam,kde bude zariadenie najviac používané.