» Poradna » Ostatní

Délka VGA kabelu?

Je něčím limitována délka VGA kabelu? Chci počítač připojit k LCD televizi, ovšem stěna je mělká a počítač nikam nenacpu. Mám ho ve vzdálenost cca 7metrů od LCD. Myslím že by to neměl být problém, ale raději se ptám, abych případně hledal jiné řešení než zbytečně koupím pak nepotřebný kabel

Odpovědi na otázku

Myslím,že tak do 15 metrů by jsi měl být v pohodě,ale garantovat to nelze,někomu fungoval i kabel dlouhý přes 20 metrů,někomu ne

Prodavaji se 2 druhy s 15pin konektory, ten levnejsi nema stinene zily a obraz je rozmazany po 4m. ten stinenej jsem nezkousel ale mel by jit.