» Poradna » Programy

Dělá tu někdo trošku víc s Adobe Premiere???

Mám problém, když vytvořím projekt v Adobe Premiere (např. si tam naskládám fotky,který se po 5ti vteřinách přepínají + přidám k tomu nějakou hudbu,tak nejsem schopnej to dostat do kamery. Objeví se tam prostě křížek a nahraje to jenom zvuk.Zjistil jsem,že při skládání fotek do projektu, se mi objeví buď zelená čára, nebo čevená (je to hned u vršku okna "Časová osa").Pokud je tam červená, dělá to ten problém,jak jsem výše psal.Někdy se mi objeví zelená, a pak vše funguje OK. Nevím co kde mám nastavit,prostě jednou z 10ti pokusů to funguje, nemáte někdo ponětí, kde co nastavit?Zjistil jsem např,že i když tam mám zelenou čáru,a vezmu nějakou fotku a přetáhnu ji jenom z žádku VIDEO 1 do VIDEO 2 (a klidně ji dám zase do VIDEO 1)tak v tom úseku ta čára zčervená, a na kameře se pak ta fotka neobjeví,jako by tam nebyla a zase to vezme až tu další.Už jsem z toho zoufalej...Pokud někdo ví, v čem je problém,díky za radu...

Odpovědi na otázku

 Bez renderovani nedostaneš do kamery nic. Po vyrenderovani už také nebude existovat červená čára. Timeline - Render WorkArea

právě že to fungovalo i bez té renderace...

Nainstaluj Avid