» Poradna » Počítačové sítě

Dělá si Centrum.cz blázny ?

Po jakési další,asi 100 změně,se nejde přihlásit -Not Found
The requested URL /~~cook~./ntf.php~/ was not found on this server.
Co s nimi,přišel jsem o všechny maily a adresy?

Odpovědi na otázku

viz. podminky uziti sluzeb centrum.cz

5. Provozovatel si vyhrazuje právo jakéhokoliv zásahu do systému bez nutnosti předchozího oznámení uživatelům.

7. Uživatel nemá nárok na jakoukoli náhradu v souvislosti se zrušením uživatelského účtu.Provozovatel nenese odpovědnost za případnou nedostupnost či nefunkčnost služeb, za neodeslání či nedoručení e-mailu a za případnou ztrátu nebo poškození dat uložených či vytvořených v e-mailové schránce nebo jakékoli jiné službě provozované společností NetCentrum, s.r.o., jakož i za jiné následky vzniklé v souvislosti s užíváním služeb provozovatele. Uživatel je povinen si veškerá svá data uložená v e-mailové schránce, jakož i data uložená v jiných službách, vhodným způsobem zálohovat.

Nejde pouze homepage centrum.cz, jestli chceš do mailu, tak jdi na mail.centrum.cz a odtud se přihlaš.