» Poradna » Programy

Dekodování dvd souborů

Stáhl jsem si film, který má 6.4 Gb(fuck of uploader) a nemůžu ho dekodovat na klasické dvd. Zkoušel jsem programy Schrink, Nero a také Clone dvd. V těchto programech mi většinou všechno jde překodovat. Hlásí mi to, že chybí nějaký soubor vob 8 nebo tak podobně....Přitom v počítači jde film přehrát bez problémů, nikde se ani nesekne, tak nevím, co by to mohlo být za chybu..Jak tedy tohle dvd vypálit na klasiku? Nešlo by to v nějakém programu tak, že bych nastavil ignorování chyb? V tom Schrinku, ani v Clone ani v Nero jsem nikde ignorování chyb nenašel. Nebo neexistuje jiný program, který to zvládne? Nebo jakým jiným způsobem je možno tohle zpackané dvd vypálit?????(kromě dvouvrst. dvd)

Odpovědi na otázku

DVDFab

pokud ti hlásí že něco chybí tak bych nehledal chybu ve Shrinku a spol... já vím že si lidi strašně neradi připouštějí vlastní omyly, ale zkus si připustit žes nestáhl úplně všechno, nebo že během kopírování došlo k nějaké chybě a ten poslední soubor se třeba nestáhl celý a zkontroluj jestli si tedí velikosti souborů... na fóru odkud jsi to stáhl dávají ti slušnější upldři soubor crc s kontrolním součtem, pokud ne, bývá tam aspoň velikost každého souboru, tak to zkontroluj jestli ti to souhlasí...