» Poradna » Windows (a jiné OS)

Defrag chyba

kdo mně prosím poradí .Windows 8.1 noťas Toshiba 660 .Mám následující problém nefunguje optimalizace na svazku C píše chyba 80070057.Něco jsem našel na webu ale píšu ,že to funguje pouze ve Windows 7.

Odpovědi na otázku

Nevím, používám vždy O&ODefrag, oddíl s OS kompletně / podle jména, studený start do 15s komplet plocha a možnost práce u disku 7.200 ot., bez problému.

zajímavý problém, asi jsem sám!

zkus dat kontrola chyb,je to tento počitač/prave tlačítko myši-vlastnosti na jednotku c: a tam najdi kontrola chyb je možne že to bude chtít restart a uvidiš jestli něco najde,a neni možne že si naistaloval defrag program?u mě smartdefrag nahradil stavající

Všem děkuji za odpovědi .Nakonec to celé spadlo, zamrzlo to a konec. Dal jsem do servisu a vrátily mě tam Windows 7 podle licenčního štítků. Tak teď se mně valí doma valí upgrade na Win 8.Nakonec jsem zjistil ,že nejsou ovladače pro Toshibu na Windows 8.1 pro tenhle model.A díž tam nechám jenom Windows 8 tak mě pořád otravuju aby si nainstaloval Windows 8.1.