» Poradna » Web a internet

Deformace obrazu na YouTube při fullscreen

Dobrý den, tuhle jsem si koupil novou grafiku (Gigybyte GeForce GT 610) a po nainstalování té karty a driverů se mi přehodilo rozlišení na 1440x900 (původní 1280x1024) a na youtube se mi i při FullHD zdeformuje obraz tak že jsou všude vidět pixely, písmo je kostrbaté, atd. Děkuji za každou radu. http://imageshack.us/f/836/ukazkab.png/

Odpovědi na otázku

zkus kliknou na video pravým tlačítkem -> nastavení -> zobrazení -> zapnout hardwarovou akceleraci

to mám

* odškrtnout...

hele, zas takovej debil nejsu :D