Dedikovaná karta

Ahoj, potřeboval bych pomoct. Odešelo mi HDD, tak jsem tam dal nový. Od té doby se mi zdá, že mi blbne dedikovaná karta AMD radeon R7 M265. V CS:GO jsem měl stabilně přes 100fps a teď se mi to drží na 60 stabilně. Ale když noťas nechám běžet jen na dedikované kartě, tak se mi nespustí vůbec žádná hra. Ovladače jsem zkoušel přeinstalovávat a nepomohlo. Buď se hra spustí, ale notebook zamrzne a je nutný tvrdý restart nebo jen černá obrazovka. Ví někdo co s tím? Btw. Rise of the Tomb Rider jsem hral na integrovanou, potom co jsem nainstaloval ovladače k AMD se fpska hned zvýšila. Ale na samotnou kartu to nespustím. Nechápu to. Díky za případnou pomoc.

Odpovědi na otázku

Špatné ovladače , zkuste k tomu neznámému notebooku jiné ovladače, starší, novéjší , nebo přímo od AMD a Intelu(možná grafika v CPU ?)

No zkoušel jsem nepomohlo, tak HS zapínám tak, že zakážu dedikovanou a jedu jen na grafiku, co je na procesoru. Jinak je to acer Aspire E1 seires.

takže jste zkusil ovladače pro Radeon od AMD nové staré, ovladače od Aceru nové staré. Pak jste zkusil nové Ovladače od Intelu a staré ovladače od Intelu a pak ovladače od Aceru nové a pak staré. No když myslíte.Pak to můžete i reinstalovat.Jen takový postřeh Acer Aspire E1 Series nebyl s Radeonem R7 M265....ale AMD jen Radeon HD 8xxx. Možná se pletu. Neměnil jste takhle dedikovanou grafiku?