» Poradna » Notebooky

Dedikovaná grafika Dell

Dobrý den Přemýšlím nad koupí nového notebooku do 35tis. s parametry Intel Core i7; 16GB RAM ; 15.6" Full HD displej (1920x1080 bodů); grafika dedikovaná; disk 256GB SSDa nad Dellem. Potřebovat to budu na grafické práce Adobe Photoshop a spol.Vylezl mi model s grafikou AMD Radeon R7 M445 4GB a v recenzích vidím, že z téhle grafice lidi moc nefandí. Co byste mi doporučovali? Za odpověď předem díkyJindřiška

Odpovědi na otázku

Doporučil by som nekupovať ntb ale pc ale ak je to podmienka tak by som sa zameral na niečo s GK gtx 1050 , 1050ti myslim ze do rozpočtu sa to zmestí ale asi nie s i7 ale i5 je stale slušný AMD je u NTB pasé

moc díky za odpověďUž to jdu ohlížet, Ntb musí být jelikož se s ním budu občas přesouvat.

Ak to má byť Dell s takouto GK, vychádza mi Inspiron 7567, je to síce akože "hráčsky", mal som to v ruke, nieje to až také zúfalé...

děkuju za odpověď, přesně po těchto už koukám

Jestli to nemusí být vyloženě Dell, tak kvalitnější je Acer VX15. Navíc se k němu dá dokoupit do 1500 3 letá NBD záruka.