Debian Linux - nedetekované harddisky

mam Debian GNU Linux 2.1 - kompletna distribucia vydana Computer Press-om.Po vytvoreni boot diskety, restartovani a spusteni instalacneho programu normalne nabehne menu, ale na obrazovke sa objavi hlaska - nenajdene ziadne pevne disky.Pevne disky mam 2, su zapojene na UltraATA66 radic. Zakladna doska Abit BE6-II.prosim, poradte

Odpovědi na otázku

No pro začátek bych rozhodně zkusil vypnout UATA 66, píchnout disky na normální UATA 33, nainstalovat Debian a pak znovu povolit UDMA 66 a ty disky dat zpátky na UATA 66 řadič...