» Poradna » Programy

Debian Lenny Mono 2.10

Dobrý večer, potřeboval bych poradit jak si na Debianu Lenny nainstalovat Mono verze 2.10 (nebo alespoň 2.8). Nevím kde sehnat soubory potřebné k instalaci, či co s nimi provést. Jde mi o to, abych spustil TShock Terraria server. Aktuálně tam mám Mono 2.6.

Odpovědi na otázku

1. Ptáte se na ne moc vhodném místě.
2. Máte to nějak pomotané s verzemi!
"...Latest Stable Version: 2.10.8...": http://www.go-mono.com/mono-downloads/download.html...

Prosimvás, co mám pomotané s verzemi? A dále přes ten link, když se proklikám k Debianu ( http://mono-project.com/DistroPackages/Debian... ) můžu stáhnout jen Mono 2.6.7. Nevidím tam žádný link na 2.10.5. Je to tam napsáno jako Experimental, ale kde ji získat se tam nedočtu. Mám Debian Lenny, takže nemůžu použít apt-get install mono-complete. A kde je vhodnější místo? :)

No vyřešil jsem to již jiným způsobem, ale i tak děkuju :)
A prosimvás, když někdo nesouhlasíte, byl bych rád, kdyby jste napsali proč/s čím :)

zvyk je železná košile. Když chodíte na forum prudit a dokazovat si, že ostatní jsou blbci oproti vám, tak prostě odpovídáte v podobném stylu automaticky.