» Poradna » Programy

Debian - HELP

Chtel bych si stahnout Debian Linux, abych ho mohl vyzkouset.
Bohuzel vsude mi to nabidne kolem sedmi souboru ke stazeni a ja nevim,
ktery/e vybrat... Muze mi nekdo vysvetlit jak to funguje...?

Odpovědi na otázku

jdi treba na ftp.acc.umu.se/pub/cd-images/debian-weekly/i386/a tam je hafo souboru pojmenovanych sarge-i386-1.iso s cisly od 1 az do 14.jedna se o cd obrazy, stahni si jich kolik chces, vypal na cd a instaluj.pokud mas pocitac stale v siti tak staci vypalit prvni obraz a priinstalaci pak uz jenom tahat dalsi instlacni balicky ze site.ja si palim jenom jedno cd a zbytek taham ze site, usetrim media.jinak jeste muzes jit na www.debian.org --> Getting Debian --> CD ISO images -->--> Fetch full CD images --> Official CD images of the "testing" distribution --> Full CD image sets,a je to.

Hele, naprostá lamo, Debian rozhodně není vhodný pro lamy!

ahoj naprosta lamo.jestli chces debiana, ja ti ho klidne za par piv nainstaluju.v praze.