» Poradna » Ostatní

Dealextreme.com

zdravím,chtěl bych se zeptat má někdo zkušenosti s tímto čínským obchodem?a jestli zkoušel někdo objednávat nějaký mobil?děkuji za veškeré info.

Odpovědi na otázku

Nedavno sme sa tu o tom bavili,skus pohladat,su tam nejake informacie.

jojo já vím sám jsem přišspival..ale zajimali by mě ty mobilní telefony víš..např.kopie nokie N96

Ja osobne nemam taky a ani by som si ho netrufol kupit. Skus pozriet tie recenzie ludi,pod vyrobkom. Co som vsak pocul,tie poniektore telefony mali dost problemy v nasich sietiach,ale zrejme zavisi od modelu.

Ale zase nejakych 100$ by som mozno aj obetoval...

kolega si objednal of nich telefon a frčí v pohodě

je to v pohodě - hodíš věci do košíku a skrz paypal zaplatíš. Za pár dní to máš doma.

je dobrý počítat s tím, že jsou to věci za pár peněz a dřív nebo později se můžou rozpadnout - na druhou stranu tam mají věci, který se u nás neseženou a když, tak za ně chtějí hrozný částky... já tam nakoupil pár filtrů na foťák a jsem spokojenej. A ještě pár ptákovinek na pár drobnejch

tak je jasní že musím počítat stím rizikem nefunkčnosti..ale zase kdybych stím nebyl spokojenej tak to pošlu dál na aukru..asi to risknu..a pak kdyby to někoho zajímalo tak mužu natočit nějaké video a vlastní názor..i když vím že ta N96 je o dost ošizená spíše ju tam mají jako základní verzi..bez ničeho..jen mp3,a takový..ale zajímali by mě zkusit aji ty jejich,,Iphony" jak mají vyřešenej software atak..

ty jejich telefony vypadají dobře, ale odrazuje mne frekvence procesorů

Já jsem tam nakupoval už několikrát, mobil jednou také, bohužel ten co mi dorazil má asi nějakou chybu firmware, takže třeba u hodin je každému znaku jakoby přičtená jednička (např. místo 13:57 se zobrazuje 24:68 ). Podobná chyba je i u kalkulačky a vůbec skoro všech aplikací které pracují s čísly (převodník měn...). Volat s ním naštěstí jde normálně (u vytáčení čísel ta chyba naštestí není), takže mi nezbývá než si ho flashnout sám až na to budu mít čas (posílat ho na reklamaci zpátky by mě vyšlo asi na polovinu toho co stál). Jinak já jsem si ho kupoval hlavně protože má 2 SIMky, a to funguje perfektně, žádné problémy se signálem nebo něco podobného jsem nezaznamenal.

a platil si clo?nebo od jaký částký se mužu bát že budu platit?jestli to má cenu víš.. chtěl bych zkusit tu napodobeninu iphonu..

Ktory konkretne ? Hod sem odkaz.

CLO ani DPH jsem neplatil, to se platí až od nějaké určité částky a ten mobil nestál ani $60. Konkrétně to byl tenhle: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.18750...

http://www.mycellbay.com/Sciphone-Ciphone-3G-Super... ... je to tenhle ale není z dealexexpert.com ale je to prý taky ovětřený obchod.