» Poradna » Web a internet

Deaktivace účtu na instagramu

Ahoj lidičky, prosím vás, má někdo zkušenosti s deaktivací na instagramu? Chtěla jsem si deaktivovat instagram, ale nějak jsem si to rozmyslela a chtěla akci vrátit zpět. Přes PC mi to vůbec nebere a na mobilu mi to píše "Váš účet ještě nedeaktivovali. Pokud ho chcete znovu aktivovat, zkuste to za několik hodin." Opravdu moc se bojím, že přijdu o všechny fotky a krásné vzpomínky, které tam mám... Myslíte, že když počkám, tak se pak znovu přihlásím? Děkuji moc za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Snad máš fotky, ktere jsi cpala na Instagram, zazálohované, ne?

Opravdu máš ty fotky a vzpomínky pouze na negarantované zahraniční službě? To snad ne...

Účet se dá dočasně deaktivovat, nebo smazat. Podle toho co píšeš je naděje, že se budeš po snad hodinách moci znovu přihlásit. Někdy musí vše projít jistým procesem.

A keby skončil Instagram dajme tomu dnes, čo by si potom robila?

Brečela by, že přišla o fotky :)

šak nikola/aneta nééé ?

To mas jako jen na instagramu? Na sluzbe kde ti muzou kdyklliv smazat ucet? Patri to jim takze si s tim muzou delat co chteji, instagram je jejich takze vsechno likes, pratele, fotky patri jim a muzou si s tim delat co chteji, jak myslis ze se zivi? Asi odprodejem fotek ne?

Ahoj, řeším teď ten samý problém, jak jsi to tenkrát vyřešila?

vyřešila jsi to nějak?

Ahoj, ja mam ten istý problém tiež mi ukazuje , že sa deaktivácia ešte nedokončila. Už sa ti to nejako vyriešilo?

Mam rovnaký problem

Zdravim, deje sa mi to isté, akurát, že som si účet nechcela deaktivovať, išlo vám to potom? Ďakujem

jak jsi to vyresila?

Vyřešil to někdo? hrozně mě to trápí

Zdravím, dalo se to vyřešit?

Dobrý den, jak to dopadlo u Vás všech? Vyřešilo se to a po "pár hodinách" jste se zase přihlásili? A jak dlouho to trvalo?Díky!

Ahoj...prosim ta islo ti to?

Prosím přihlásila ses potom nebo to už neslo?

Instagram musí chvíli času, aby mohl účet deaktivovat. Po několika hodinách, by se měl účet instagram uvést do stavu ,,deaktivovaný,, a měl by jít aktivovat.