» Poradna » Web a internet

Deaktivace účtu na Instagramu bez přihlášení

Dobrý den, už celý den se snažím přihlásit na svůj instagram účet a nejde to, ani po změně hesla atd... Psal jsem i na podporu a nic, ani na stránkách mi neporadili, všude jen že se deaktivuje po přihlášení v nastavení. Přišlo mi upozornění že se mi někdo na účet chtěl přihlásit někdo z Taiwanu a poté už to nešlo. Nemá někdo nějaké rady jak deaktivovat dočasně účet aniž bych se musel přihlašovat protože to mi nejde . Děkuji

Odpovědi na otázku

a co teda vlstne chces?prihlasit se? deaktivovat se?vyhodninse na instac, bez mezi lidi.

Chci ten účet deaktivovat a vyvarovat se tim nepříjemnostem typu, nevhodné zprávy ostatním či nevhodné příspěvky atd...

no, deaktivovat ucet (jakykoli), aniz by jsi byl schopen prokazat jeho vlastnictvi (prihlsenim) fakt nepujde :D

zkus se přihlásit v počítači, v mobilu to bývá okleštěné