» Poradna » Ostatní

Dead By Daylight - PC - BAN ZA CAMPING

Dobrý den, vím, že to sem rozhodně nepatří ale neznám oficiální forá, kde se odpovídá během půl hodiny.Abych se dostal k jádru věci. Před 3 dny jsem si koupil hru Dead By Daylight.Vše funguje jak má, pohoda. Ale mě někteří hráči chtějí dát BAN za to, že CAMPIM.Mě CAMPI skoro pořád a taky si nestěžuji.Takže se chci jenom zeptat, jak je to s tím reportem, když ,,campíte"", ale ,,campíte"" jenom proto, aby jste vyhráli. Přeci nemůžu toho dotyčného, co bude za chvíli mrtvý jen tak pustit z hlavy.Jsem dospělý člověk, ale hry mě prostě baví i tak. Nerad bych si musel kupovat hru znova, jenom proto, že jsem dostal BAN za takovou blbost.Předem děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Smiř se prostě s tím, že v některých hrách a serverech je:,,Hráč zabanován za kampení,,.

Tak předpokládám, že ban nebude permanentní. Bude nejspíše dočasný tj. pár hodin, nebo pár dní (může být více), ale aby Ti dali perma ban za kemp, to se mi nezdá.. Jinak hry jdou hrát i bez "kempení", takže zkus vymyslet jinou taktiku a uvidíš, že tu bude i větší zábava, než být celou dobu na spawnu a čupět tam..

Ikdyž teda taktika kempit na spawnu asi není moc dobrá. Protože takhle každý ví že jseš na spawnu, takže tam může přijít a zabít tě. Je zbytečné tě hledat po celé mapě, prostě zajít na spawn a zabít.

Neznasam camperov v DbD. Je to srabactvo.Dam hraca na hak, max. porozbijam v okoli palety a idem prec.No aj autori hry povedali, ze je to styl hry. Takze za camp nic nie je. Zial.

A akonahle zistim, ze killer campi tak to leavujem (nehram na rank), a nie som sam co to robi, takze nakoniec killer ziska minimum bodov.

Pak se nediv když tě killer zabanuje za předčasné opuštění hry.

Dead by Daylight sám hraji a ano je možnost dostat ban za campení ve hře FaceCamping.Jelikož když daného člověka kampíš tak ostatní hráči nemají šanci ho zachránit.A ano je za to ban.

ja hraji jen za prezivsi, a nevadi mi to. sance sundat ho je. je to ale o usta. a kolikrat pak misto poveseneho zachraneneho jde po mne. ale to k tomu patri ne? v realu by zabijak kaslal na to jak ma koho zabit . hlidat a podobne ne?